Jste na stránce

Jako jediní přinášíme na český a slovenský trh produkty z dílny Riccardo Marzi

Nevšední, designové, originálně zpracované a přírodou inspirované bytové a kuchyňské doplňky ruční výroby pocházející z dílny italského mistra Riccardo Marzi. 

Produkty této dílny se pyšní již více jak 30 letou tradicí a spoustou spokojených zákazníků, kteří na produktech oceňují nejen krásu, precizní zpracování a originalitu, ale především jejich využitelnost v každodenním životě. V nabídce najdete talíře, mísy a servírovací podnosy různých tvarů a velikostí, svícny na čajové svíčky, designové vázy v mnoha dekorech a nebo například dech beroucí kolekci Stone, která je u našich zákazníků jednou z nejoblíbenější. Posledními novinkami jsou  nástěnné led panely Quadriluce různých velikostí i dekorů a oblíbené bytové difuzery. Všechny produkty se nabízejí v několika barevných dekorech, z nichž první příčky v oblíbenosti zaujímá Green dekor, Papričky a Citrus dekor.

Top Design Toscana - ruční práce při výrobě produktů

Produkce společnosti Riccardo Marzi reaguje také na poslední trendy v oblasti kouplenového zařízení a  rozšiřuje svou produkci i o designová umyvadla, která jsou určena skutečně náročným zákazníkům, kteří vnímají svou domácnost jako jedinečnou a rádi by ve své koupleně měli designový kousek, který nevznikl někde v sériové výrobě, ale vznikl pod rukama úžasných lidí, které jejich práce baví a své nadšení přenáší i do svých produktů. 

Historie společnosti Riccardo Marzi sahá již 30 let zpátky, kdy v malé toskánské vesničce vznikly první produkty inspirované nádhernou toskánskou přírodou a dary přírody z této oblasti. 

Produkty společnosti Riccardo Marzi podtrhnou váš osobitý a jedinečný styl. Všechny produkty z dílny Riccardo Marzi naleznete na www.topdesigntoscana.cz